Архив новостей

Государственное учреждение образования 
"Малоберестовицкая средняя школа"

Русский
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная Skip Navigation Links

Горячие новости

 

 15.02.2017  Дзень памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў

подробнее...

 

 11.02.2017  События субботы

подробнее...

 

 04.02.2017  Встреча школьных друзей

подробнее...

 

 30.01.2017  Вечер встречи выпускников

подробнее...

 

 28.01.2017  Моя семья - это ? я

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 231780  Гродненская область, Берестовицкий район, аг. Малая Берестовица, ул. Цитаишвили, д.1А
Телефон:(01511)72032
Электронная почта: malaya@berestovica.edu.by, mberestovica@mail.ru

статистика посещений

Яндекс.Метрика

Индекс цитирования

индекс цитирования

 

01.11.2016

Нясумныя канікулы

Дорогие ребята и родители!

С 31 октября по 5 ноября  Вас ждут интересные мероприятия и события, а также объединения по интересам, игры, соревнования, экскурсии. Ждём Вас в школе!

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Малабераставіцкай СШ

_________В.Р.Кісялеўская

“___ “  _______ 2016

План работы Малабераставіцкай СШ на восеньскія канікулы

2016/2017 навучальнага года “Нясумныя канікулы”

Дата

Мерапрыемства

Час правядзення

Удзель-нікі

Адказны

На працягу канікул

 Акцыя “Наш труд тебе, Отчизна”

(збор макулатуры і металалому)

31.10.2016-05.11.2016

 

1-11кл.

Класныя кіраўнікі

 

31.10

 

Працоўны дэсант “Школьны двор- тэрыторыя радасці”

 

11.00

 

1-11 кл.

Класныя кіраўнікі 1-11 класаў

01.11

Рухомыя гульні на свежым паветры “Гуляем разам”

 

 

11.00

1-4 кл.

Гіжук Г.Л.

Спартыўныя эстафеты “Хто першы – той і лепшы”

5-7 кл.

Пляўга Г.В.

Інтэлектуальная гульня “Сіла розуму”

8-11 кл.

Козел Ж.Я.

 Секцыя  

АФП

17.00-18.00

5-9 кл.

Пляўга Г.В.

 

 

02.11

Выстава малюнкаў “Чароўныя фарбы восені”

 

 

11.00

1-4 кл.

Сявец Н.В.

Камандныя эстафеты “У здаровым целе здаровы дух”

5-7 кл.

Пляўга Г.В.

Працоўны дэсант “Чысты двор”

8-11 кл.

Бяленік Т.В.

Гурткі

Грацыя

12.00-13.00

3-9 кл.

Герасюк В.В.

Юны экскурсавод

12.00-13.00

5-7 кл.

Эйсмант Т.І.

 

 

03.11

Выстава вырабаў з прыродных матэрыялаў “Дары восені”

 

 

11.00

1-4 кл.

Гіжук Г.Л.

Школа лідарскіх навук “Дарогамі дабра”

5-7 кл.

Герасюк В.В.

Гадзіна маральнасці “На колькі ты выхаваны”

8-11 кл.

Козел Ж.Я.

Гурток

Юныя сябры пагранічніка

12.00-14.00

9-11 кл.

Мядзелка А.М.

Секцыя

АФП

17.00-18.00

5-9 кл.

Пляўга Г.В.

 

 

04.11

Завочнае падарожжа “Давайце ганарыцца, што мы беларусы”

 

 

11.00

1-4 кл.

Ігнатовіч В.З.

Экскурсія ў г.Гродна

5-7 кл.

Пляўга Г.В.

Экалагічная акцыя “Беражыце прыроду!”

8-11 кл.

Бяленік Т.В.

ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

05.11

Гульня-падарожжа “Планета акцябрат”

11.00

1-4 кл.

Ігнатовіч В.З.

Гульня-падарожжа “Планета “Піянерыя””

 

5-7 кл.

Пануфнік Я.Ю.

Дыспут “Будучыня – гэта мы”

 

8-11 кл.

Сіцько Н.У.

Гурткі (школьныя)

Тэхнічная творчасць

09.00-11.00

5 – 10 кл.

Мядзелка А.М.

Рухомыя гульні

09.00-11.00

1 – 4 кл.

Гладкі В.Б.

У свеце гукаў

12.00 – 13.00

1 – 9 кл.

Герасюк В.В.

Абаронца Айчыны

17.00 – 19.00

8 – 11  кл.

Пляўга Г.В.

Гурткі

ЦТДзМ

Забаўныя вырабы

09.00 – 11.00

3 – 5 кл.

Альшэўская Т.М.

Стралковы

12.00 – 13.00

7 – 11 кл.

Мядзелка А.М.

Юны мнагаборац

14.00 – 16.00

6 – 8 кл.

Пляўга Г.В.