Приглашаем в спортзал

Государственное учреждение образования 
"Малоберестовицкая средняя школа"

Русский
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

 

 15.02.2017  Дзень памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў

подробнее...

 

 11.02.2017  События субботы

подробнее...

 

 04.02.2017  Встреча школьных друзей

подробнее...

 

 30.01.2017  Вечер встречи выпускников

подробнее...

 

 28.01.2017  Моя семья - это ? я

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 231780  Гродненская область, Берестовицкий район, аг. Малая Берестовица, ул. Цитаишвили, д.1А
Телефон:(01511)72032
Электронная почта: malaya@berestovica.edu.by, mberestovica@mail.ru

статистика посещений

Яндекс.Метрика

Индекс цитирования

индекс цитирования

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

__________ В.Р.Кісялеўская

“_____”___________ 2016

Графік работы спартыўнай залы

на І паўгоддзе 2016/2017 навучальнага года

ПАНЯДЗЕЛАК

ЧАЦВЕР

1     

09.00-09.45        

Фізічная культура і здароўе ХІ клас      

Пляўга Г.В.

1      

09.00-09.45      

                         

                        

2

09.55-10.40

                                          

                            

2

09.55-10.40

Фізічная культура і здароўе VIII клас

Пляўга Г.В.

 

3

11.00-11.45

Фізічная культура і здароўе ІХ клас

Пляўга Г.В.

3

11.00-11.45

Фізічная культура і здароўе VI клас

Пляўга Г.В.

4

12.05-12.50

 

 

4

12.05-12.50

Фізічная культура і здароўе I клас, IV клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

5

13.00-13.45

 

 

5

13.00-13.45

Фізічная культура і здароўе II клас, X клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

6

13.55-14.40

ГЗС VI клас

Пляўга Г.В.

6

13.55-14.40

Фізічная культура і здароўе IX клас

Пляўга Г.В.

7

14.50-15.35

 

 

7

14.50-15.35

                               

 

8

15.40-17.00

 

 

8

17.00 – 18.00

Секцыя АФП

Пляўга Г.В.

АЎТОРАК

ПЯТНІЦА

1

09.00-09.45

Фізічная культура і здароўе Х клас

Пляўга Г.В.

1

09.00-09.45

ГЗС IV клас

ГЗС Х клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

2

09.55-10.40

 

 

2

09.55-10.40

ГЗС І клас,

ГЗС VІІІ клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

3

11.00-11.45

Фізічная культура і здароўе IV клас, VII клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

3

11.00-11.45

ГЗС ІІІ клас

ГЗС ІХ клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

4

12.05-12.50

ГЗС II клас

Фізічная культура і здароўе V клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

4

12.05-12.50

Фізічная культура і здароўе ІІ клас

Гладкі В.Б.

5

13.00-13.45

Фізічная культура і здароўе III клас, VIII клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

5

13.00-13.45

ГЗС V клас

Пляўга Г.В.

6

13.55-14.40

Фізічная культура і здароўе XI клас

Пляўга Г.В.

6

13.55-14.40

ГЗС VІІ клас

Пляўга Г.В.

7

14.50-15.35

 

 

7

14.50-15.35

 

 

8

17.00 – 18.00

Секцыя АФП

Пляўга Г.В.

8

15.40-17.00

 

 

СЕРАДА

СУБОТА

1

09.00-09.45

 

 

1

10.00-12.00

Рухомыя гульні

Гладкі В.Б.

2

09.55-10.40

 

 

2

14.00-16.00

Юны мнагаборац

Пляўга Г.В.

3

11.00-11.45

 

 

3

17.00-19.00

Абаронца Айчыны

Пляўга Г.В.

4

12.05-12.50

Фізічная культура і здароўе I клас, VI клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

 

 

 

 

5

13.00-13.45

Фізічная культура і здароўе IIIклас, VII клас

Гладкі В.Б.

Пляўга Г.В.

 

 

 

 

6

13.55-14.40

Фізічная культура і здароўе Vклас

Пляўга Г.В.

 

 

 

 

7

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

8

15.40-17.00