Расписание факультативов

Государственное учреждение образования 
"Малоберестовицкая средняя школа"

Русский
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

 

 15.02.2017  Дзень памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў

подробнее...

 

 11.02.2017  События субботы

подробнее...

 

 04.02.2017  Встреча школьных друзей

подробнее...

 

 30.01.2017  Вечер встречи выпускников

подробнее...

 

 28.01.2017  Моя семья - это ? я

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 231780  Гродненская область, Берестовицкий район, аг. Малая Берестовица, ул. Цитаишвили, д.1А
Телефон:(01511)72032
Электронная почта: malaya@berestovica.edu.by, mberestovica@mail.ru

статистика посещений

Яндекс.Метрика

Индекс цитирования

индекс цитирования

 

УЗГОДНЕНА
Старшыня прафкама

_____ Н.В.Мядзелка

“ 2 ” студзеня 2017 г.

     ЗАЦВЯРДЖАЮ

     Дырэктар школы

     __________ Н.В.Сіцько

   “2” студзеня 2017 г.

 

РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

Малабераставіцкай СШ на 2-е паўгоддзе 2016/2017 навучальнага года

Час

правядзення

Клас

Назва факультатыва

Прозвішча,ініцыялы настаўніка

Панядзелак

12.20 – 12.55

1

Матэматычная вясёлка

Гіжук Г.Л.

13.10 – 13.55 

2

Тайны звуков и букв

Сявец Н.В.

13.10 – 13.55

4

Сем “Я”

Ігнатовіч В.З.

14.05 – 14.50

5

Польская мова

Глябовіч М.І.

14.05 – 14.50

8

Мы самі

Сіцько Н.У.

15.00 – 15.45

9

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кісялеўская В.Р.

15.00 – 15.45

10

Польская мова

Глябовіч М.І.

Аўторак

8.05 – 8.50

7

Лапікавая тэхніка

Мядзелка Н.В.

12.20 – 12.55

1

Па лесвіцы правіл здаровага харчавання

Гіжук Г.Л.

12.55 – 13.30

1

Шахматны ўсенавуч

Гладкі В.Б.

13.10 – 13.55

2

Матэматычная вясёлка

Сявец Н.В.

14.05 – 14.50

3

Асновы бяспекі жыццядзейнасці (1,3 аўторак месяца)

Кісялеўская В.Р.

14.05 – 14.50

4

Асновы бяспекі жыццядзейнасці (2,4 аўторак месяца)

Кісялеўская В.Р.

14.05 – 14.50

7

Свет культурных раслін

Сіцько Н.У.

14.05 – 14.50

7

Падарожжа па геаграфічнай карце

Матысік Ж.І.

15.00 – 15.45

8

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кісялеўская В.Р.

15.00 – 15.45

9

Маё прафесійнае будучае

Сіцько Н.У.

15.00 – 15.45

9

Простыя рашэнні складаных задач

Глябовіч М.І.

15.00 – 15.45

11

Лексіка-граматычны практыкум

Пануфнік Я.Ю.

Серада

12.20 – 12.55

1

Развіваючая інфарматыка

Гіжук Г.Л.

12.55 – 13.30

1

Шахматны ўсенавуч

Гладкі В.Б.

13.10 – 13.55

2

Сем “Я”

Сявец Н.В.

13.10 – 13.55

4

Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі

Ігнатовіч В.З.

14.05 – 14.50

3

Рашэнне тэкставых задач

Бурак В.Р.

14.05 – 14.50 

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кісялеўская В.Р.

14.05 – 14.50

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Кердоль Т.У.

15.00 – 15.45

8

Падрыхтоўка да алімпіяд па хіміі

Цярэшчанка Л.У.

15.00 – 15.45

9

Алгебра вучыць разважаць

Бяленік Т.В.

15.00 – 15.45

10

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Сіцько Н.У.

Чацвер

14.05 – 14.50

3

Сем “Я”

Бурак В.Р.

14.05 – 14.50

4

Беларускае красамоўства

Ігнатовіч В.З.

15.00 – 15.45

6

Падарожжа па геаграфічнай карце

Матысік Ж.І.

15.00 – 15.45

10

Лексіка-граматычны практыкум

Пальяноўская Н.С.

15.00 – 15.45

11

Алгебра вучыць разважаць

Бяленік Т.В.

Пятніца

8.05 – 8.50

4

Мая Айчына

Ігнатовіч В.З.

14.05 – 14.50

3

Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі

Бурак В.Р.

14.05 – 14.50

3

Польская мова

Глябовіч М.І.

14.05 – 14.50

7

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кісялеўская В.Р.

14.05 – 15.45

11

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

Эйсмант Т.І.