Архив новостей

Государственное учреждение образования 
"Малоберестовицкая средняя школа"

Русский
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная Skip Navigation Links

Горячие новости

 

 15.02.2017  Дзень памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў

подробнее...

 

 11.02.2017  События субботы

подробнее...

 

 04.02.2017  Встреча школьных друзей

подробнее...

 

 30.01.2017  Вечер встречи выпускников

подробнее...

 

 28.01.2017  Моя семья - это ? я

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 231780  Гродненская область, Берестовицкий район, аг. Малая Берестовица, ул. Цитаишвили, д.1А
Телефон:(01511)72032
Электронная почта: malaya@berestovica.edu.by, mberestovica@mail.ru

статистика посещений

Яндекс.Метрика

Индекс цитирования

индекс цитирования

 

21.03.2016

Нясумныя канікулы

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Малабераставіцкай СШ

_________В.Р.Кісялеўская

“___ “  ________2016

План работы Малабераставіцкай СШ на вясновыя канікулы

2015/2016 навучальнага года

Дата

Мерапрыемства

Час правядзення

Удзель-нікі

Адказны

На працягу канікул

Працоўная акцыя “Наш труд тебе, Отчизна”

(збор макулатуры і металалому)

21.03.2016-26.03.2016

 

 

1-11кл.

Класныя кіраўнікі

 

21.03

Агульнашкольная

акцыя-конкурс

 “Дапамажы пярнатаму сябру”

 

11.00-12.00

 

1-11 кл.

 

Класныя кіраўнікі

 

 

 

 

22.03

 

 

 

Гурткі

Рухомыя гульні “Сябруем і гуляем разам”

 

 

 

 

11.00-12.00

1-4 кл.

Бурак В.Р.

Гутарка з прэзентацыяй “Хто твой сябар?”

5-7 кл.

Пануфнік Я.Ю.

Вусны часопіс “Ведай і шануй дзяржаўныя сімвалы сваёй краіны”

8-11 кл.

Мядзелка Н.В.

“Я ў свеце эканомікі”

12.00-13.00

5-6 кл.

Пануфнік Я.Ю.

“Вясёлы пэнзлік”

09.00-11.00

2 кл.

Мядзелка

 

 

23.03

 

 

 

Гурткі

Гадзіна зносін “Акцябратам аб адносінах  да працы”

 

 

11.00-12.00

1-4 кл.

Ігнатовіч В.З.

Спартыўныя эстафеты “Хто першы?”

5-7 кл.

Кердоль Т.У.

Філасофскі стол “Дом, у якім я жыву”

8-11 кл.

Бяленік Т.В.

“Інтэлектуальныя гульні”

12.00-14.00

8-11 кл.

Кердоль Т.У.

 

 

24.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гурткі

Пазнавальныя мінуткі “Экалагічнае асарці”

 

 

11.00-12.00

 

 

 

 

 

10.00-14.00

2-4 кл.

Гіжук Г.Л.

Круглы стол “Сімвалы нашай Радзімы”

5-7 кл.

Пануфнік Я.Ю.

Гутарка за круглым сталом “Сямейныя традыцыі на Вялікдзень”

8-11кл.

Глябовіч М.І.

Экскурсія ў рамках гуртка “Юныя сябры пагранічнікаў”. Вайсковая часць 6-й гвардзейскай асобнай мабільнай брыгады  г.Гродна, музей вайсковай часці

8-11 кл.

Пальяноўская А.В.,

Мядзелка А.М.

“Вясёлы пэнзлік”

09.00-11.00

3 кл.

Мядзелка Н.В.

“Я ў свеце эканомікі”

12.00-13.00

5-6 кл.

Пануфнік Я.Ю.

“Натхненне”

2 кл.

Бурак В.Р.

 

25.03

Спартыўныя спаборніцтвы “Эстафеты лясных жыхароў”

 

11.00-12.00

1-4 кл.

Гіжук Г.Л.

Круглы стол “Дарогі, якія мы выбіраем”

5-7 кл.

Кердоль Т.У.

Спаборніцтвы па дартсу

8-11 кл.

Гладкі В.Б.

25.03

Клуб няпоўных сем’яў “Надзея”

“Развіццё пазітыўных бацькоўска-дзіцячых адносін”

 

16.00

Законныя прадстаўнікі вучняў

Сіцько Н.У.

ШОСТЫ ДЗЕНЬ

 

 

26.03

Сямейная субота

Рухомыя гульні

Конкурс чытальнікаў беларускіх вершаў “І гучала мова беларуская…”

 

 

11.00

 

 

1-4 кл.

 

Гіжук Г.Л.

Аграгарадок майстроў “Залатыя рукі”

5-11 кл.

Мядзелка Н.В.,

класныя кіраўнікі

Гурткі

 

ЦТДМ

 

 

ЦТДМ

“Спадчына”

9.00-11.00

8-9 кл.

Эйсмант Т.І.

“Забаўныя вырабы”

9.00-11.00

1-4 кл.

Альшэўская Т.М.

“Тэхнічная творчасць”

11.00-13.00

6-9 кл.

Мядзелка А.М.

“Грацыя”

12.00-13.00

4-10 кл.

Герасюк В.В.

“Бумажныя фантазіі”

12.00-14.00

5-7 кл.

Альшэўская Т.М.

“У свеце гураў”

13.00-14.00

3-10 кл.

Герасюк В.В.

Мнагабор’е “Здароўе”

14.30-16.30

6-8 кл.

Гладкі В.Б.

“Абаронца Айчыны”

17.00-19.00

9-11 кл.

Гладкі В.Б.